SPK w Irlandii

Stona internetowa polskiej szkoły w Limerick w Irlandii. Zawiera najważniejsze informacje, które powinien znać każdy rodzic dziecka w wieku szkolnym, przebywający poza granicami kraju.

OVERVIEW

The website szkolawlimerick.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have inspected three pages within the web page szkolawlimerick.pl and found three websites interfacing with szkolawlimerick.pl.

SZKOLAWLIMERICK.PL TRAFFIC

The website szkolawlimerick.pl is seeing variant amounts of traffic all round the year.
Traffic for szkolawlimerick.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawlimerick.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawlimerick.pl

Księgarnia Renatka

DYSLEKCJA, DYSORTOGRAFIA, LOGOPEDIA. Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość. Czego ci lekarz nie powie. Drewniana gra logiczna sprzedawana w displayu po 24 sztuk - . Gra planszowa - Byli sobie podróżnicy.

Informacje dla Polaków mieszkających w Irlandii Serwis non-profit poświęcony życiu w Irlandii. Formalności, przepisy, praktyczne informacje, ciekawe miejsca

Informacje dla Polaków mieszkających w Irlandii. Serwis non-profit poświęcony życiu w Irlandii. KONKURS NA TEKST HYMNU POLONII. Napisane w Polacy w Irlandii. Najłatwiejszym sposobem na zdobycie P-21 jest wypełnienie formularza w sieci na stronach Revenue.

WHAT DOES SZKOLAWLIMERICK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawlimerick.pl Mobile Screenshot of szkolawlimerick.pl Tablet Screenshot of szkolawlimerick.pl

SZKOLAWLIMERICK.PL SERVER

I caught that a lone root page on szkolawlimerick.pl took six hundred and eighty-seven milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider szkolawlimerick.pl not secure.
79.96.31.66

SERVER OS

We identified that szkolawlimerick.pl is operating the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

SPK w Irlandii

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following in the site, "Organem prowadzącym Szkolnego Punktu Konsultacyjnego przy Ambasadzie RP w Dublinie z siedzibą w Limerick jest Minister Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą w Warszawie." We analyzed that the web page stated " Uczniowie SPK Limerick uczęszczają do szkoły polskiej jeden raz w tygodniu w sobotę lub niedzielę i realizują uzupełniający plan nauczania." It also stated " Jednocześnie uczniowie uczęszczają do szkół irlandzkich. Obecnie istnieje pięć placówek tego typu na terenie Republiki Irlandii." The header had polska szkoła w Limerick as the highest ranking search term. This keyword was followed by SPK w Irlandii, Polskie szkoły w Irlandii, and Irlandia which isn't as urgent as polska szkoła w Limerick. The other words they uses is polonia. szkola is also included and will not be seen by web engines.

SEEK OTHER WEB PAGES

Polska Szkoła im. Św. Faustyny Kowalskiej w Lombard IL

Elektroniczna kopia biuletynu szkolnego, który dzieci otrzymują w każdą pierwszą sobotę miesiąca w ciągu roku szkolnego. Znajdziecie tutaj zadania dla poszczególnych klas. Zadania powinny być umieszczone najpóźniej do wtorku po ostatnich zajęciach. Rotating Image Banner with Fade Effect.

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle,. Założoną przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata. Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci,. Które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę. Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich,. Nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty.

ZPO w Wołowicach

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SZKOŁA PODSTAWOWA.

Zespół Szkół w Pawłowie - Witamy!

Zespół Szkól w Pawłowie zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. Adaptacja pomieszczenia na łazienki dla dzieci z Oddziału Publicznego. Przedszkola w Pawłowie oraz remont bloku żywieniowego. W Zespole Szkół w Pawłowie. Kąpie się w słońcu czerwiec wesoły,. Ptaki śpiewają w gęstwinie liści. Po raz ostatni idą do szkoły.

Szkoła Wspierania - Strona główna

Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju! Wystarczy, że w swojej deklaracji PIT wpiszesz nasz numer KRS. Przeczytaj więcej, o tym jak prawidłowo wypełnić formularz.